Field Position (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: General
fr: Général

en: Display style
fr: Style d'affichage

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Display format
fr: Format d'affichage

en: Display style: @style
fr: Style d'affichage : @style

en: Field types
fr: Types de champs
