Field Position (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: General
gl: Xeral

en: Position
gl: Posición

en: Display style
gl: Estilo de presentación

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Display format
gl: Formato de presentación
