Field Position (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: General
hu: Általános

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Display style
hu: Megjelenítési stílus

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Display style: @style
hu: Megjelenítési stílus: @style

en: Field types
hu: Mezőtípusok
