Field Position (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: General
lt: Bendras

en: Position
lt: Pozicija

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
