Field Position (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: General
nl: Algemeen

en: Position
nl: Positie

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Field types
nl: Veldtypes
