Field Position (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: General
pl: Ogólne

en: Position
pl: Pozycja

en: Display style
pl: Styl wyświetlania

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Field types
pl: Typy pól
