Field Position (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default
pt: Predefinido

en: General
pt: Geral

en: Position
pt: Posição

en: Default value
pt: Valor predefinido

en: Display format
pt: Formato da vista
