Field Position (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Position
ro: Poziție

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Display format
ro: Formatul la afișare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
