Field Position (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: General
ru: Общий

en: Position
ru: Позиция

en: Display style
ru: Стиль отображения

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Display format
ru: Формат отображения

en: Display style: @style
ru: Стиль: @style

en: Field types
ru: Типы полей
