Field Position (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: General
tr: Genel

en: Position
tr: Konum

en: Display style
tr: Görüntüleme sitili

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Display format
tr: Görüntüleme biçimi

en: Field types
tr: Alan tipleri
