Field Presets (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Create
az: Yaradıldı

en: Fields
az: Sahələr

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs
