Field Presets (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
bo: གནས་ཁོངས་འདི་འོག་གི་སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་ཐད་ཀྱི་གསལ་བཤད།<br />སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML མཚོན་རྟགས། @tags
