Field Presets (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Help text
fi: Ohjeteksti

en: Create
fi: Luo

en: Fields
fi: Kentät

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Tämän kentän alapuolella lomakkeella käyttäjälle näytettä ohjeteksti.<br />Sallitut HTML-merkit: @tags

en: Field label
fi: Kentän nimi

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.
