Field Presets (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Help text
ta: வணக்க உரை

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
