Field Presets (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Help text
da: Hjælpetekst

en: Create
da: Opret

en: Fields
da: Felter

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
da: Vejledning som vises til brugeren under dette felt på redigeringsformularen.<br />Tilladte HTML-tags: @tags

en: Field label
da: Feltmærkat

en: This field supports tokens.
da: Feltet understøtter tokens.
