Field Presets (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Create
eu: Sortu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Field label
eu: Eremu etiketa

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
