Field Presets (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Create
gl: Crear

en: Fields
gl: Campos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Field label
gl: Etiqueta do campo

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
