Field Presets (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Create
he: יצירה

en: Fields
he: שדות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
