Field Presets (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Help text
hi: मदद के लिए जानकारी

en: Create
hi: बनाएँ

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -
