Field Presets (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Create
lt: Kurti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.
