Field Presets (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Help text
nl: Helptekst

en: Create
nl: Aanmaken

en: Fields
nl: Velden

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: Field label
nl: Veldlabel

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.
