Field Presets (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Create
ro: Crează

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ro: Instrucțiuni care vor fi prezentate utilizatorului sub câmp în formular.<br />Marcaje HTML permise: @tags

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.
