Field Presets (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Fields
sk: Polia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
