Field Presets (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Help text
vi: Văn bản trợ giúp

en: Create
vi: Tạo

en: Fields
vi: Các trường

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
vi: Các hướng dẫn cần hiển thị lên cho người dùng bên dưới trường này trong các form.<br />Các thẻ HTML được sử dụng: @tags
