Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: String
cs: Řetězec

en: Properties
cs: Vlastnosti
