Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: String
cy: Llinyn

en: Properties
cy: Priodweddau
