Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Name
gu: નામ

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો
