Properties (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Number
lt: Skaičius

en: Name
lt: Pavadinimas

en: String
lt: Eilutė
