Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Save
fi: Tallenna

en: Success
fi: Onnistui

en: Save field settings
fi: Tallenna kentän asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Save and manage fields
fi: Tallenna ja ylläpidä kenttiä
