Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Save
gl: Gardar

en: Save field settings
gl: Gardar os axustes do campo

en: About
gl: Información

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: Save and manage fields
gl: Gardar e xestionar campos
