Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Save
id: Simpan

en: Save field settings
id: Simpan pengaturan bidang

en: About
id: Tentang

en: Save and continue
id: Simpan dan lanjutkan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
