Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Save
sl: Shrani

en: Save field settings
sl: Shrani nastavitve polja

en: About
sl: O modulu

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
