Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Save
ta: சேமி

en: Save field settings
ta: சேமிக்கப்பட்ட புல அமைவுகள்

en: About
ta: பற்றி

en: Save and continue
ta: சேமித்து தொடர்க
