Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Success
el: Επιτυχία

en: Save field settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων πεδίου

en: About
el: Περί

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Save and manage fields
el: Αποθήκευση και συνέχεια στη διαχείριση πεδίων
