Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Save
sk: Uložiť

en: Success
sk: Úspech

en: Save field settings
sk: Uložiť nastavenia poľa

en: About
sk: Informácie o

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: Field types
sk: Typy polí

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia
