Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Save
ca: Desa

en: Save field settings
ca: Desa els paràmetres del camp

en: About
ca: Detalls

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps
