Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Save
is: Vista

en: About
is: Um

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Field types
is: Tegundir svæða
