Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Save
ro: Salvare

en: Success
ro: Succes

en: Save field settings
ro: Salvare configurare câmp

en: About
ro: Despre

en: Save and continue
ro: Salvează și continuă

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Save and manage fields
ro: Salvare și administrare câmpuri
