Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Save
vi: Lưu

en: Success
vi: Thành công

en: Save field settings
vi: Lưu thiết lập trường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục
