Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Custom
am: ብጁ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
