Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Field
ar: حقل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة
