Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Field
az: Sahə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket
