Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Remove
be: Выдаліць

en: Field
be: Поле

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Field name
be: Назва поля

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
