Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Field
bg: Поле

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Field settings
bg: Настройки на полето
