Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
