Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Field
cs: Pole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Field name
cs: Název pole

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Entity Type
cs: Typ entity
