Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Remove
cy: Symud

en: Field
cy: Maes

en: Custom
cy: Addasu

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes
