Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Field
da: Felt

en: Custom
da: Tilpasset

en: Role ID
da: Rolle ID

en: Field name
da: Feltnavn

en: You must select at least one role.
da: Du skal vælge mindst én rolle.

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type
