Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Field
el: Πεδίο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: You must select at least one role.
el: Πρέπει να επιλέξετε τουλάχιστον ένα ρόλο.

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα
