Field Read-Only by Role (1.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Field
et: Väli

en: Custom
et: Kohandatud

en: Role ID
et: Rolli ID

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Configurations
et: Seaded

en: Field settings
et: Välja seaded

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
